BIEGAJ Z NAMI - Nasza oferta butów do biegania

Twoje konto
x
Darmowa dostawa od 299 zł
Przechowalnia
Twoje konto

HIGH ENERGY GEL CAFFEINE CHERRY 226ers

Bieganie
Pozostałe sporty
16,00
PLN

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Oryginalne produkty
Wszystkie produkty są oryginalne
Pomoc w zakupach
22 669 28 08, 504 228 863
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej 299 zł
Dodaj do przechowalni
Dodaj do Przechowalni
Dodano do Przechowalni
Żel energetyczny skomponowany z maltodekstryny i cyklodekstryny dostarczający 50 g węglowodanów w jednym żelu ok. 200 kcal.  Jest wegański, bezglutenowy, dostępny w 9 smakach, w 4 wariantach: z BCAA, z sodem, z kofeiną i bez dodatków. 

REKOMENDOWANE PRZEZNACZENIE: GDY POTRZEBUJESZ ENERGII SZYBKO, ALE JEDNOCZEŚNIE CHCESZ ABY UTRZYMYWAŁA SIĘ DŁUGO,
BEZ OBCIĄŻANIA ŻOŁĄDKA. IDEALNY ŻEL NA DŁUGIE DYSTANSE

KONSYSTENCJA: GĘSTA

Zastosowanie tych dwóch węglowodanów ma swoje unikalne korzyści związane z różnicami w tempie wchłaniania glukozy z przewodu pokarmowego.
Maltodekstryna cechuje się wysokim indeksem glikemicznym, powodując dynamiczny przyrost stężenia glukozy we krwi dzięki czemu szybko staje się substratem energetycznym.
Cyklodekstryna cechuje się niższym indeksem glikemiczny niż maltodekstryna, co wpływa na wolniejszy i stabilniejszy przyrost stężenia glukozy we krwi, zapewniając długotrwały dostęp do substratu energetycznego

HIGH ENERGY GEL OD 226ERS opatrzony jest pieczęcią Cologne List - pierwszej i największej na świecie platformy zapobiegania dopingowi w zakresie suplementów diety. 
Stosując żele 226ers masz pewność i bezpieczeństwo, że żadna z zastosowanych substancji nie znajduje się na liście zabronionych przez WADA (Światową Agencję Antydopingową)! 
High Energy Gel od 226ers, jest jedynym takim żelem na rynku: zawiera 50 gramów węglowodanów (tyle co 2-3 klasyczne żele) i cyklodekstrynę, która powoduje, że poczucie mocy i sytości, bez obciążania żołądka, pozostaje z nami na dłużej. 
High Energy Gel, ze względu na wysokie stężenie węglowodanów ma gęstą konsystencję. Jego spożycie wymaga chwili czasu. Jest to doskonały żel na długie treningi, pobyt w górach, okoliczności gdzie ogranicza nas logistyka pakowania się itp.
Choć są doświadczeni Zawodnicy, którzy bez problemu korzystają z żelu High Energy na każdego rodzaju wyścigach, sugerujemy, by na szybkie wyścigi, gdzie nie ma czasu na wyciskanie żelu i przełykanie go, wybierać wszystkie pozostałe żele energetyczne i izotoniczne od 226ers.

Spośród 9 różnych smaków można znaleźć takie, że czekasz aby pójść na trening i go zjeść.
Możesz też dobrać je pod kątem potrzeb danego dnia:
> BCAA (budowa i regeneracja mięśni): z 1 g BCAA w stosunku 8:1:1: Blackcurrant i Orange
> Kofeina (pobudzenia, koncentracja): Cherry (160 mg kofeiny) i Espresso (80 mg kofeiny)
> Słone, zawierają 250 mg sodu (komfort przewodu pokarmowego, prawidłowa gospodarka wodno – elektrolitowa, prewencja skurczy): Strawberry i Peanut&Honey.
> bez dodatków: Lemon, Banana i Neutral (bezsmakowy)


Maltodekstryna:
  • ulega procesowi trawienia do cząsteczek glukozy, które są wchłaniane w jelicie głównie za pomocą transporterów SGLT1
  • cechuje się wysokim indeksem glikemicznym, powodując dynamiczny przyrost stężenia glukozy we krwi dzięki czemu szybko staje się substratem energetycznym 
  • zapewnia szybkie opróżnianie żołądka dzięki wysokiej masie cząsteczkowej i niskiej osmolalności, co wspomaga proces trawienia i ogranicza ryzyko występowania zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego.

Cyklodekstryna:
  • proces wchłaniania cyklodekstryn zachodzi w sposób opóźniony w porównaniu do maltodekstryny. Cząsteczki glukozy pochodzące z cyklodekstryn są absorbowane w jelicie cienkim, głównie za pomocą transporterów SGLT1, lecz tempo tego procesu jest wolniejsze ze względu na złożoną strukturę
  • cechuje się niższym indeksem glikemiczny niż maltodekstryna, co wpływa na wolniejszy i stabilniejszy przyrost stężenia glukozy we krwi, zapewniając długotrwały dostęp do substratu energetycznego 
  • dzięki swojej strukturze o dużej masie cząsteczkowej i niskiej osmolalności wpływa na szybkie opróżnianie żołądka. To sprzyja procesowi trawienia, zmniejsza ryzyko występowania negatywnych reakcji ze strony przewodu pokarmowego.
 
SMAK: wiśnia z kofeina 160 mg
Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
Dołącz do naszego klubu
Podaj swój adres e-mail, aby dołączyć do naszego klubu stałego klienta. Dzięki subskrybcji otrzymasz:
  • SPECJALNE RABATY
  • pROMOCJE I OKAZJE
  • INFORMAJCE O nowościach
x
Pomoc w zakupach
Pracujemy
Pon - Pt: 11 - 19
Sob: 11 - 15
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl