BIEGAJ Z NAMI - Nasza oferta butów do biegania

Twoje konto
x
Darmowa dostawa od 299 zł
Przechowalnia
Twoje konto

O nas

 

 

Studio-Sport to miejsce z historią. Pod koniec ubiegłego wieku stworzyliśmy jedno z pierwszych w Polsce miejsc ze sprzętem biegowym. I to w czasach, gdy bieganie nie było ani tak modne, ani tak popularne jak dzisiaj! To także do nas, po swoje pierwsze profesjonalne buty przychodzili dzisiejsi Mistrzowie Świata w siatkówce. Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce i pierwszym w Warszawie sklepem sportowym ze specjalistycznym sprzętem do konkretnych dyscyplin. Jako byli wyczynowcy czujemy się w tym środowisku dość swobodnie.

 

 

 

Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Specjalizujemy się w sportach biegowych i halowych. Wybieramy najlepsze marki i najlepsze produkty z danego sezonu, aby ryzyko nietrafionych zakupów było u nas jak najmniejsze. Nie interesują nas ładne kolory, ani modne logo. Nie zależy nam na jednorazowej sprzedaży. Pragniemy, aby zadowoleni z zakupu klienci, wracali do nas ponownie. Dbamy też o to, aby nikt nie musiał u nas przepłacać. Ceny dopasowujemy do najniższych na rynku, a szeroką informację o produkcie dodajemy gratis.

 

 

Naszą specjalnością jest indywidualne dopasowywanie butów do konkretnej stopy. Wsłuchujemy się uważnie w oczekiwania klientów, uwzględniamy budowę anatomiczną i preferencje biomotoryczne. Szerokość stopy, wysokość łuku podbicia, ewentualne halluksy lub budowa kolan – to wszystko ma znaczenie.

 

 

 

 

Nie bez znaczenia są również lata pracy. Jesteśmy trochę jak filtr przez który przepływają doświadczenia własne oraz tysięcy naszych klientów. Mamy coś, czego nie maja inni – to DOŚWIADCZENIE. O to w dzisiejszych sklepach sportowych najtrudniej.

Dołącz do naszego klubu
Podaj swój adres e-mail, aby dołączyć do naszego klubu stałego klienta. Dzięki subskrybcji otrzymasz:
  • SPECJALNE RABATY
  • pROMOCJE I OKAZJE
  • INFORMAJCE O nowościach
x
Pomoc w zakupach
Pracujemy
Pon - Pt: 11 - 19
Sob: 11 - 15
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl