BIEGAJ Z NAMI - Nasza oferta butów do biegania

Twoje konto
x
Darmowa dostawa od 299 zł
Przechowalnia
Twoje konto

Saucony

69 Produktów

Saucony jest najstarszą marką, zajmującą się produkcją butów i odzieży do biegania. Miejscem narodzin marki jest Boston w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tam, w 1989 roku pierwsze buty do biegania Saucony miały swoją premierę. Bez charakterystycznego loga marki, buty Saucony zmierzyły się z królewskim dystansem maratonu w latach 80. Logo Saucony inspirowane jest rzeką, na której środku znajdują się 3 skały. Charakterystyczny znak widoczny jest z boku butów sportowych oraz na obuwiu codziennym. Marka tworzy również modne buty casualowe.

 

Buty Saucony wyróżnia zrównoważony drop, czyli spadek pięta-palce oscylujący wokół ośmiu milimetrów dla butów treningowych i czterech milimetrów dla startowych. Cholewka jest wyraźnie szersza, dając więcej miejsca palcom z przodu. Świetnie sprawdzą się u biegaczy, którzy lądują na śródstopiu.

Najlepsze buty do biegania Saucony, to kultowe serie Triumph, Ride, Guide oraz treningowo-startowa Saucony Kinvara. Saucony Ride to neutralne modele do biegania o wysokim stopniu amortyzacji i najwyższym komforcie cholewce oplatającej stopę. Wśród biegaczy terenowych ogromnym zainteresowaniem cieszą się serie Saucony Peregrine oraz Saucony Xodus. Saucony Peregirne zostały stworzone dla trudnych warunków, wysoce odporny na ścieranie bieżnik PWRTRACK zapewnia doskonałą przyczepność w każdym terenie. W ofercie producenta nie brakuje nowości, które wykorzystują najnowsze technologie przemysłu sportowego.

 

Pokaż na stronie:
1 2 3
Dołącz do naszego klubu
Podaj swój adres e-mail, aby dołączyć do naszego klubu stałego klienta. Dzięki subskrybcji otrzymasz:
  • SPECJALNE RABATY
  • pROMOCJE I OKAZJE
  • INFORMAJCE O nowościach
x
Pomoc w zakupach
Pracujemy
Pon - Pt: 11 - 19
Sob: 11 - 15
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl