BIEGAJ Z NAMI - Nasza oferta butów do biegania

Twoje konto
x
Darmowa dostawa od 299 zł
Przechowalnia
Twoje konto

Odwiedź nas w sklepie stacjonarnym Studio-Sport

17.02.21
Zanim internet stał się globalnym miejscem do robienia zakupów to, prym wiódł handel stacjonarny. Sklepy sportowe były oblegane przez młodych ludzi, którzy z wypiekami na twarzy oglądali najnowsze piłki, buty i stroje sportowe. Byłem jednym z nich. Ponad 20 lat temu sam marzyłem, by mieć nieograniczony dostęp do produktów sportowych. Pracuję w sklepie sportowym Studio-Sport od kilku lat i kocham sport. Uprawiam wiele dyscyplin, ponieważ ruch mam we krwi. Pisząc do Was chciałbym przekazać wam pasję, którą wraz z innymi kolegami wlewamy w to miejsce i zachęcić do odwiedzania nas także stacjonarnie.

 

Czym się zajmujemy?

 

Sprzedajemy przede wszystkim specjalistyczne obuwie sportowe. Wśród naszego asortymentu są buty do biegania, buty do siatkówki, buty do piłki ręcznej oraz wiele innych butów halowych. Nie brakuje także odzieży sportowej, akcesoriów i piłek do siatkówki, piłki nożnej, ręcznej oraz koszykówki.

 

Pomagamy w doborze butów do biegania oraz sportów halowych. Korzystamy z naszego doświadczenia zarówno w sportach, które sami uprawiamy, jak i znajomości modeli butów z wielu sezonów oraz zebranej wiedzy odnośnie przyzwyczajeń sportowców amatorów i zawodowców. Jeżeli grasz w siatkówkę, piłkę ręczną, squasha, tenisa stołowego lub piłkę nożną, to możesz liczyć na najlepszą obsługę i dawkę wartościowej wiedzy.

 

Dbamy o naszych klientów doradzając im także w kwestii regeneracji potreningowej. W naszym asortymencie znajdziecie również akcesoria do automasażu w postaci wałków do rolowania, piłek oraz gum oporowych do wzmacniania mięśni i rozciągania.

 

Nasza wiedza jest darmowa i bierze się z lat doświadczenia oraz edukacji sportowej, która część naszej załogi zdobyła w ramach samorozwoju.

 

 

Jak nas znaleźć w Warszawie?

 

Jeżeli jedziesz do nas własnym transportem, to mieścimy się obecnie w pawilonie handlowym przy ulicy Władysława Broniewskiego 7. Jest kilka miejsc, w których można zaparkować auto. Najbliżej jest mały parking przy pawilonie handlowym - wjazd od Zygmunta Krasińskiego. Drugie miejsce, to parking przy nowym osiedlu - wjazd od ulicy Anny German.

 

 

Rowerzyści mają do dyspozycji długą ścieżkę rowerową prowadzącą od samego śródmieścia.

 

 

Sklep sportowy Studio-Sport znajduje się blisko przystanku tramwajowego Sady Żoliborskie 03/04. Zatrzymują się tam tramwaje linii 33, 35, 28, 22.

 

Autobusy zatrzymują się na przystankach Sady Żoliborskie 02, 05 i 06.

 

 

Do zobaczenia w sklepie,

Załoga Studio-Sport

Dołącz do naszego klubu
Podaj swój adres e-mail, aby dołączyć do naszego klubu stałego klienta. Dzięki subskrybcji otrzymasz:
  • SPECJALNE RABATY
  • pROMOCJE I OKAZJE
  • INFORMAJCE O nowościach
x
Pomoc w zakupach
Pracujemy
Pon - Pt: 11 - 19
Sob: 11 - 15
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl