BIEGAJ Z NAMI - Nasza oferta butów do biegania

Twoje konto
x
Darmowa dostawa od 299 zł
Przechowalnia
Twoje konto
Kod produktu: 1051A078-750

Buty do siatkówki ASICS Metarise 2 PARIS | 1051A078-750

Męskie
Siatkówka
1 179,00
PLN

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Oryginalne produkty
Wszystkie produkty są oryginalne
Pomoc w zakupach
22 669 28 08, 504 228 863
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej 299 zł
Dodaj do przechowalni
Dodaj do Przechowalni
Dodano do Przechowalni
Produkt
Obuwie, Męskie
Wysokość cholewki
wysokie
Nawierzchnia
hala
Amortyzacja
Maksymalna
Waga
435 g

Najnowsze, długo wyczekiwane Buty siatkarskie ASICS Metarise 2 w kolorystyce PARIS przygotowane pod Igrzyska Olipijskie 2024.

ASICS wyprodukował najlepszego w historii buta do siatkówki, dopracowanego w najmniejszym detalu. Kosmiczny wygląd wyróżnia ten model wśród wszystkich dostępnych na rynku. Najnowszą konstrukcję Metarise 2 w porównianiu do poprzedniej generacji wyróżnia nowa podeszwa, która oferuję większą amortyzację i lepsza stabilizację. Podstawa podeszwy zbudowana z pianki FF Blast+ z dodatkiem pianki FF Blast Eco podnoszą poziom komfortu i zmiejszają obciążenia mięśni w fazie londowania. Zdecydowanie agresyniejsza jest przednia część podeszwy wspomagana przez wkładkę z włókna węglowego wspomaga siatkarza w fazie wybicia i lądowania. Buty pozwalają skakać wyżej i bezpieszniej lądować. Tak stabilnych butów siatkaskich jeszcze nie było!
Pierwsze wrażenie po założeniu butów to niesamowicie stabilna pozycja. Cholewka idealnie opina się na stopie, dzięki wykorzystaniu technologii MONOSOCK, czyli wewnętrzna skarpeta. Technologia Energy Lock System​ zawiera responsywną siatkę zapewniającą zwrot energii oraz panel wewnętrzny utrzymujący stopę w odpowienim miejscu podczas ruchu, Buty dopasowują się optymalnie do kształtu stopy i ograniczają ruch wenwątrz do minimum.

Dodatkowo za stabilne przetaczanie stopy oraz zapobieganie skręceniom odpowiada technologia RISETRUSS, plastikowy element, który usztywnia konstrukcję wspomagany przez płtykę z włókna węglowego.


Buty do siatkówki ASICS Metarise 2 to najbardziej zaawansowany technologicznie model dostępny na rynku. Ciężko sprecyzować komu dokładnie polecamy te buty. Na 100% zadowolone z użytkowania będą osoby, które mają problem ze stabilną pozycją w bucie i częstymi kontuzjami.

Waga: 435 g   Wersja: Męska

Cena katalogowa: 1179,00 zł

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl