Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
 • Nieprzerwanie od 1998 roku

ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY
Obowiązuje od 2014-12-25

 1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 Regulaminu sklepu www.studio-sport.pl                                   Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

  Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy.  Należy pamiętać, aby zwracany Produkt nie był używany, ani w żaden sposób zniszczony.
  Klient proszony jest o zwrot Produktu na adres:
  STUDIO SPORT SKLEP SPORTOWY
  ul. Władysława Broniewskiego 7,
  01-780 Warszawa.
    
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:
  • pisemnie na adres: STUDIO SPORT SKLEP SPORTOWY ul. Władysława Broniewskiego 7, 01-780 Warszawa
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@studio-sport.pl

    
 3. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsument oraz do pobrania ( PDF). Klient może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.
   
 4. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.
   
 5. Sprzedawca, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu.
   
 6. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
   
 7. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.
   
 8. Wymiana Produktu jest możliwa tylko w zakresie tego samego Produktu ( wymiana na inny rozmiar / kolor ), ale należy wcześniej poinformować o tym Sprzedawcę. Koszty odesłania produktu do Sprzedawcy ponosi Klient. W pozostałych przypadkach prosimy o odstąpienie od Umowy Sprzedaży i złożenie nowego zamówienia.