Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

Buty do biegania

Odpowiednie buty do biegania to pierwszy krok w stronę poprawy Waszej sprawności fizycznej bez nadmiernego obciążania organizmu. Dobre buty do biegania są dopasowane do stopnia zaawansowania biegowego oraz do parametrów fizycznych biegaczy. Wzrost, waga, typ stopy to czynniki, które w znacznym stopniu wpływają na dobór butów biegowych. W Studio Sport bierzemy pod uwagę powyższe parametry i na ich podstawie oferujemy buty biegowe, które pozwolą Wam biegać efektywnie i bezpiecznie. W naszym asortymencie znajdziecie takie marki biegowe jak: ASICS, MIZUNO, SAUCONY oraz HOKA ONE ONE. Naszym zdaniem buty tych producentów to najlepsze buty do biegania dostępne na rynku.

Buty do biegania ASICS charakteryzują się niespotykanym komfortem i miękkością pośród dostępnych butów biegowych na rynku. System ASICS Gel to gwarancja najwyższej ochrony, nawet podczas biegania po asfalcie i innych twardych nawierzchniach. Japoński producent dzięki obecności na rynku sportowym i rozwijaniu swoich produktów od 1949 roku jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów sprzętu biegowego na świecie.

Buty do biegania Mizuno to również japońska marka, jednak o innym podejściu do amortyzacji w butach biegowych. Mizuno Wave System to unikalne połączenie syntetycznej płytki wave z pianką podeszwową, zapewniając tym samym optymalny poziom amortyzacji z jednoczesną stabilizacją podczas biegu. Buty do biegania Mizuno to synonim lekkości i dynamiki wybicia w trakcie biegu. Lekka konstrukcja w połączeniu ze sprężystą podeszwą sprawia, że buty biegowe Mizuno są widoczne na stopach najszybszych biegaczy.

Buty do biegania Saucony prawdopodobnie najstarszy producent biegowy na świecie. Marka skupiająca się wyłącznie na produkcji butów do biegania, która wyznaczyła standardy w produkcji butów dla stopy pronującej. Obecnie buty biegowe Saucony posiadają piankę podeszwową EVERUN, oddającą energię na poziomie 83%, co sprawia, że bieganie jest lżejsze i bardziej dynamiczne. Drop w butach biegowych Saucony jest mniejszy, w porównaniu z innymi firmami produkującymi buty, co wspomaga bieganie ze śródstopia.

Buty do biegania Hoka One One są najmłodszymi butami w ofercie Studio Sport. Niemniej ich wyjątkowa budowa i pewność trzymania stopy sprawiają, że biegacze zwracają na nie uwagę, szczególnie w kontekście biegania w terenie. Buty do biegania w terenie Hoka to świetny, gumowy bieżnik od marki Vibram oraz gruba, solidna podeszwa chroniąca stopy biegaczy podczas biegu w trudnych warunkach. Dodatkowo bezszwowa cholewka butów Hoka w połączeniu z podeszwą w kształcie kołyski, zapewniają płynne przetaczanie stopy i wysoki komfort podczas biegów długodystansowych.