Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

ZEGAREK FITNESS POLAR IGNITEPromocja

cena katalogowa: 959,00 ZŁ
899,00ZŁ

Zaawansowany pomiar tętna z nadgarstka

Wbudowany GPS

Monitorowanie regeneracji z funkcją Nightly Recharge™

Uwolnij swój potencjał z Polar Ignite, zegarkiem fitness dla osób, które chcą pokonywać własne granice we właściwy sposób. Ten partner treningowy nowej generacji dobierze odpowiednie dla Ciebie treningi, zmierzy stopień regeneracji, będzie monitorować sen i jego fazy oraz zaproponuje plany treningowe dostosowane do Twojej aktualnej kondycji.

Możliwość zamówienia wersji z paskiem w rozmiarze S lub M/L.

Polar Ignite to wodoodporny zegarek fitness z GPS i zaawansowanym pomiarem tętna z nadgarstka. Ten partner treningowy nowej generacji pozwoli Ci uwolnić potencjał i pokonać własne granice we właściwy sposób. Polar Ignite dostarcza informacji na temat Twojej aktywności oraz wyświetla wskazówki każdego dnia.

Wymiary ‎43 x 43 x 8,5 mm

Masa ‎35 g z paskiem, 21 g bez paska.

Wyświetlacz Kolorowy, dotykowy ekran (IPS TFT) o rozdzielczości 240x204, z czujnikiem oświetlenia (ALS). Szkiełko Dragontrail

Akumulator Akumulator 165 mAh Li-pol. Czas pracy: do 17 godz. w trybie treningowym (z włączonym GPS i pomiarem tętna z nadgarstka), do 5 dni w trybie zegarka z całodobowym pomiarem tętna.Opis wszystkich funkcji zegarka dostępna na stronie internetowej producenta:
https://www.polar.com/pl/ignite

Potrzebujesz konkretnego koloru oraz rozmiaru? Napisz do nas!

Chwilowy brak towaru - zapytaj o dostępność
email:sklep@studio-sport.pl
tel. 22 669 28 08