Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

CHUSTA BUFF COOLNET UV+ BLUEBAY MULTIPromocja

75,00ZŁ

Buff® to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych na każdą porę roku. Buff® jest kawałkiem cienkiego materiału w formie rękawa, z którego w łatwy sposób można zrobić czapkę, opaskę, kominiarkę, maskę, czy szalik, a także może stanowić element ozdobny stroju.

Chusta Buff Coolnet UV+ to najbardziej zaawansowana wersja producenta. Idealna na ciepłe i słoneczne dni. Efektywnie chroni przed promieniami UV - ochrona UPF 50+. Materiał Coolnet przepuszcza więcej powietrza i doskonale odprowadza wilgoć.

Buff doskonale chroni głowę, twarz, szyję – w zależności od warunków pogodowych. Chusta Buff® jest tak mała, że można ją mieć zawsze ze sobą, a zastępuje kilka rzeczy. Chusta tubularna Buff został tak utkana, że pory na zewnętrznej warstwie tkaniny są małe, by chronić przed wilgocią, śniegiem i wiatrem, wewnętrzne są natomiast znacznie większe, aby zapewnić dobrą przepuszczalność i odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Coolnet UV+ Buff® schnie w kilka minut.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy