Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY NA SIŁOWNIE MIZUNO TC-01 (TRENING/FITNESS)Nowość

cena katalogowa: 625,00 ZŁ
549,00ZŁ

Kod produktu: 31GC190145-06

Pierwszy but Mizuno przeznaczony do treningu siłowego i szeroko rozumianego fitnessu. Buty Mizuno TC-01 wchodzą na rynek opanowany przez wielkie marki zza wielkiej wody znane głównie z mody sportowej. Mizuno zaczyna z czystą kartą i uwierzcie mi, ale w żaden sposób, nie kopiuje sprawdzonych rozwiązań konkurencji, by zadowolić masowego odbiorcę. Japończycy stworzyli but treningowy inny niż wszystkie, wykorzystując nowe patenty oraz siłę nauki.

TC-01 zbudowany jest na podeszwie COB (center of balance), powstałą we współpracy ze specjalistami od biomechaniki ruchu i zdrowia w sporcie. Podeszwa od strony stopy ma specjalne wypustki, które mają za zadanie poprawić reakcje sensoryczne w stopie. Testy przeprowadzone na elektronicznej platformie oraz testy sprawdzające zawodników pod kątem utrzymania równowagi pokazały, że to rozwiązanie poprawia wyniki sportowe i pozytywnie wpływa na zdrowie narządu ruchu. Trenując w Mizuno TC-01 poprawicie szybkość reakcji i stabilizację w ćwiczeniach unilateralnych. Pianka podeszwowa jest bardziej zbita niż w modelach biegowych. Ilość amortyzacji pozwala na wykonywanie dynamicznych treningów kondycyjnych na twardym podłożu oraz krótkie przebieżki na bieżni, oraz asfalcie. Podeszwa z pełnej gumy zapewnia doskonałą przyczepność.

Cholewka skarpetkowa (bootie) wykonana ze splotu przypominającego dzianinę (knit), cechuje się wysoką trwałością i elastycznością. W okolicy śródstopia zastosowano paski podtrzymujące dla lepszego dopasowania stopy. Duże otworki wentylacyjne z przodu buta zapewniają wydajne odprowadzanie nadmiaru ciepła i cyrkulację powietrza. Zintegrowanie języka z cholewką i stworzenie skarpetkowej konstrukcji, jeszcze lepiej trzyma stopę w środku. Utwardzony przy pomocy mieszanki pianki oraz plastikowych elementów konstrukcyjnych zapiętek, dodatkowo zabezpieczają przed skręceniem podczas dynamicznych ruchów stopy.

Członek naszej załogi Studio-Sport trenuje w tym modelu i szczerze poleca wszystkim pasjonatom treningu siłowego, funkcjonalnego i fitness!

Wersja unisex. Waga 345g. Drop 4mm.

Model dostępny na zamówienie. Zapytaj o rozmiar i zamów - sklep@studio-sport.pl

Chwilowy brak towaru - zapytaj o dostępność
email:sklep@studio-sport.pl
tel. 22 669 28 08