Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO SIATKÓWKI ASICS METARISE TOKYONowość

cena katalogowa: 840,00 ZŁ
799,00ZŁ

Kod produktu: 1051A059-701

Najnowsze, długo wyczekiwane Buty siatkarskie ASICS Metarise Tokyo.

ASICS wyprodukował najlepszego buta do siatkówki, dopracowanego w najmniejszym detalu. Kosmiczny wygląd wyróżnia ten model wśród wszystkich dostępnych na rynku.
Pierwsze wrażenie po założeniu butów to niesamowicie stabilna pozycja. Cholewka idealnie opina się na stopie, dzięki wykorzystaniu technologii MONOSOCK, czyli wewnętrzna skarpeta. Technologia DYNAWRAP, czyli ściągać umieszczony w przedniej części idealnie reguluje stopień dopasowania do kształtu stopy i eliminuje nadmierny luz w bucie.

Dodatkowo za stabilne przetaczanie stopy oraz zapobieganie skręceniom odpowiada technologia RISETRUSS, plastikowy element, który usztywnia konstrukcję.

Amortyzacja to niezawodna kostrukcja z pianki FlyteFoam oraz technologia ASICS GEL dla zwiększenia trwałości umieszczona pod piętą.

Buty do siatkówki ASICS Metarise Tokyo to najbardziej zaawansowany technologicznie model dostępny na rynku. Ciężko sprecyzować komu dokładnie polecamy te buty. Na 100% zadowolone z użytkowania będą osoby, które mają problem ze stabilną pozycją w bucie i częstymi kontuzjami.

Waga: 425 g

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy