Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA DAMSKIE SAUCONY PEREGRINE 10NowośćPromocja

cena katalogowa: 549,00 ZŁ
399,00ZŁ

Kod produktu: S10556-20

Buty do biegania w terenie Saucony Peregrine 10 to nowość od amerykańskiej firmy Saucony. Bardzo uniwersalne buty terenowe, w których zrobimy szybkie odcinki interwałowe oraz dłuższe i spokojne wybiegania. Odporny na ścieranie i solidny bieżnik z systemem PWRTRACK, zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach. Bieganie w grząskim terenie to żaden problem, nieważne czy mokrym czy też suchym.

Cholewka została znacznie wzmocniona w porównaniu do poprzedniego modelu, dzięki technologi FORMFIT przypomina elastyczną skarpetę, zapewnia bardzo dobre dopasowanie buta do stopy, jak również ochronę przed ostrymi i twardymi przeszkodami.

Nowy kształt zapiętka wpłynął znacznie na poprawę trzymania stopy w porównaniu do Peregrine ISO. Zintegrowany język z cholewką równie dobrze otula stopę na podbiciu, pozostawiając luz w strefie palców, co pomoże uniknąć problemów podczas zbiegania w terenie.

Podeszwa butów wykonana jest z nowej pianki PWRRUN, która tym razem oprócz wystarczającej amortyzacji zapewnia również większy zwrot energii w porównaniu do poprzednich modeli.

EBO rock - płytka z włókna węglowego zapewnia poprzeczne usztywnienie w przedniej części podeszwy i dodatkową ochronę przed korzeniami i ostrymi kamieniami.

Wersja damska. Drop: 4mm Niski drop pozwala na więcej szaleństwa w terenie.
Waga: 264 g.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy