Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA SAUCONY TRIUMPH 17WyprzedażNowość

cena katalogowa: 699,00 ZŁ
499,00ZŁ

Kod produktu: S20546-35

Buty do biegania Saucony Triumph 17 to najnowsza odsłona butów treningowych od amerykańskiej firmy Saucony, przeznaczona do stopy neutralnej/supinującej o największym stopniu amortyzacji.

Największą zmianą w porównaniu z poprzednią edycją jest podeszwa i zastosowana w niej pianka PWRRUN+, która jest o 25% lżejsza od wcześniej stosowanej pianki podeszwowej. Przekłada się to na większy zwrot energii podczas biegu.

Kolejną ważną zmianą jest zastąpienie technologii ISO FIT, stosowanej w poprzednich modelach, nową FORMFIT. Cholewka stała się dzięki temu bardziej pluszowa, przyjemniejsza dla stopy, a przede wszystkim nieco mocniej ją trzyma nie pozwalając na niekontrolowane przemieszczanie się podczas biegu. Zintegrowany język z cholewką idealnie dopasowuje się do stopy na podbiciu zostawiając więcej wolnej przestrzeni w strefie palców, co jest bardzo ważne przy długich treningach.

Ogólnie oceniając najnowszą odsłonę Triumph 17 można powiedzieć: "Saucony, dobra robota"! Buty są lepsze od poprzednich modeli biorąc pod lupę wszystkie kryteria.

Wersja męska.
Drop: 8mm
Waga: 295g.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy