Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA SAUCONY RIDE ISO 2Promocja

cena katalogowa: 579,00 ZŁ
399,00ZŁ

Kod produktu: s20514-2

Buty do biegania Saucony Ride ISO 2 to najnowsze wydanie neutralnego modelu do biegania Saucony o wysokim stopniu amortyzacji.

W strefie podeszwy środkowej zastosowano system Everun - innowacyjną piankę, lekką i bardziej sprężystą, oddającą 83% energii - dzięki temu bieg jest lżejszy i bardziej dynamiczny. Do tego mamy piankę PWRFOAM. Nowa cholewka ISOFIT wraz z technologią FORMFIT tworzy dynamiczny system dopasowania, który dostosowuje się do każdego kształtu stopy biegacza.. Dobrze oddychający materia cholewki zapewnia komfort, a elementy odblaskowe bezpieczeństwo i widoczność na ścieżkach biegowych.

Zmiany względem Ride ISO są niewielkie i dotyczą przede wszystkim zmiany materiału, z którego wykonana jest cholewka w okolicach przodostopia. Wyraźnie grubszy materiał i solidniejsze zabezpieczenie czubka buta gumy daje nadzieję jeszcze wyższą trwałość modelu.

Podeszwa posiada również system TRI-FLEX zapewniający optymalne połączenie elastyczności podeszwy z ochroną stopy. W newralgicznych miejscach posiadają gumy odporne na ścieranie - XT-900 twardsza w okolicy pięty oraz iBR+ lżejsza bardziej miękka w przedniej części podeszwy.

Wersja męska. Waga 279g. Drop - 8mm

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy