Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA SAUCONY KINVARA 10Promocja

cena katalogowa: 549,00 ZŁ
399,00ZŁ

Kod produktu: s20467-36

Buty biegowe Saucony Kinvara 10 to lekki (221g) but treningowy z zacięciem startowym. Zmiana cholewki na bardziej komfortową i rozciągliwą, nieznacznie zwiększyła wagę buta względem poprzednika (z 213 g na 221g).
Polecany dla stopy neutralnej. Różnica wysokości - pięta/śródstopie w tym modelu to 4mm (standard to 12-13mm). Seria Kinvara od lat zachwyca swoją lekkością i dynamiką zachowując odpowiednią ochronę podczas biegu.

Cholewka buta została zbudowana z wysoce oddychającego materiału typu mesh odpowiadającego za prawidłowe odprowadzanie wilgoci na zewnątrz i dzięki rozciągliwości jest jeszcze lepiej dopasowana do stopy.

Kinvara 10 z piankę EVERUN na całej długości podeszwy, tuż pod wkładką buta oznacza większy komfort podczas długich biegów oraz lepszą dynamikę w trakcie startów na krótszych dystansach.

W środkowej części posiada piankę podeszwową EVA + zmniejszającą wagę buta bez utraty amortyzacji. Podeszwa posiada system TRI-FLEX - zapewnia lepszy kontakt z podłożem i dodatkową sprężystość, oraz wzmocnione gumy odporne na ścieranie. Wersja męska.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy