Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE SHADOW 4Nowość

499,00ZŁ

Kod produktu: J1GC203001

Buty do biegania Mizuno Wave Shadow 4 zmieniły się nie do poznania. Shadow 4 jest całkowicie nową konstrukcją idealną do szybkich i dynamicznych treningów oraz startów w zawodach.

Mizuno Wave Shadow 4 wpisuje się w filozofię lekkich treningowo-startowych butów biegowych o niezbyt napompowanej podeszwie. Idzie torem poprzedników jeśli chodzi o drop (8 mm) oraz bryłę cholewki i podeszwy. Nie brakuje w nim nowatorskich rozwiązań i nowych technologii.

Płytka Wave w tej odsłonie została umieszczona centralnie. Znajduje się teraz bliżej śródstopia poprawiając amortyzację i dynamikę. W połączeniu z najnowszą pianką Mizuno ENERZY otrzymujemy duży zwrot energii podczas biegania ze śródstopia. Podeszwa jest znacznie bardziej miękka z przodu niż w każdym z poprzednich modeli oraz seriach Hitogami oraz Sayonara. Dobrze znana pianka U4ic dodana do podeszwy środkowej mocniej pochłania energię uzupełniając się z bardzo responsywną ENERZY.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiej cholewki w bucie biegowym. Gruby materiał syntetyczny przypominający strukturą sztruks jest bardzo elastyczny. Cholewka z przodu jest dosyć szeroka dając dużo miejsca na palce, co jest znacznie zdrowsze dla anatomii stopy. Stopa czuje się scalona z butem i przyjemnie otoczona śliskim i rozciągliwym materiałem.

Bieżnik ma ciekawy kształt i drobne ząbki w przedniej części buta. Guma węglowa X10 znajduje się głównie z przodu, na środku, oraz w półokrągłym elemencie na pięcie. Zapiętek jest sztywny i dosyć niski. Nie drażni Achillesa swoim zadartym kształtem.

Według nas Mizuno Wave Shadow 4, to najlepsza odsłona buta treningowo-startowego od Mizuno w niemal całej historii! Wpisuje się w obecne trendy zapewniając miękkość, dynamiczne oddawanie energii z każdym krokiem, oraz nowoczesny design, którego nam brakowało.
Wersja męska. Waga 250g. Drop 8mm.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy