Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE RIDER 24Nowość

cena katalogowa: 599,00 ZŁ
529,00ZŁ

Kod produktu: J1GC200316

Buty do biegania Mizuno Wave Rider 24 przeszły technologiczną przemianę. Klasyczny, lekki model treningowy od Mizuno stał się jeszcze bardziej miękki i dynamiczny!

Podeszwa przeszła prawdziwą rewolucję. Zaczynając od pianki podeszwowej Mizuno Enerzy, która oferuje niespotykany dotąd w modelach Mizuno zwrot energii na całej długości podeszwy. Pianka podeszwowa zachodzi teraz na zapiętek usztywniając but i pozytywnie wpływając na amortyzacje w tym obszarze. Bliżej stopy zastosowano klasyczną piankę U4ic, która zapewnia pluszową miękkość. W końcu Rider jest miękki także pod śródstopiem! Płytka Wave ma całkowicie nowy kształt. Fala stała się bardziej płaska. Jej zadaniem jest zwiększenie amortyzacji w okolicy pięty, ustabilizowanie konstrukcji dla zwiększenia bezpieczeństwa biegu, oraz nadanie dynamiki przy szybkich biegach.

Cholewka w Rider 24 ponacinana została w poprzek dla zapewnienia lepszego dopasowania i zwiększenia wentylacji. Wykonano ją z trwałego inżynieryjnego AIRmesh-u o bardzo dobrych właściwościach odprowadzających nadmiar ciepła i wilgoci. Nowy kształt bieżnika wykonanego z gumy X10 wystaje poza standardową miarę bieżników asfaltowych.

Nowy Mizuno Wave Rider 24 zaskoczył nas miękkością, dynamiką oraz genialną jakością wykonania.

Wersja męska. Waga 290g. Drop 12mm.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy