Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE MUJIN 6Promocja

cena katalogowa: 579,00 ZŁ
439,00ZŁ

Kod produktu: J1GJ197031

Dzięki Mizuno Wave Mujin 6 możesz stawić czoła najtrudniejszym warunkom.

Zmiany, które zaszły w nowym terenowym bucie Mizuno, to istna ewolucja tego modelu. Niegdyś sztywny, płaski i dosyć twardy but terenowy przeszedł metamorfozę umożliwiającą mu rywalizację z konkurencją na najwyższym szczeblu. Największą zmianę na plus przeszła cała podeszwa. Bieżnik XtaGrip, który dalej jest wykonany z gumy Michelin jest teraz bardziej agresywny i wzbogacony o różnej długości dwukierunkowe kolce. Pianka odpowiedzialna za amortyzację to sprawdzony elastyczny i miękki U4icX o niespotykanej wcześniej grubości. Płytka Mizuno ESS Rock Plate, to zarówno element usztywniający, jak i amortyzujący w okolicy pięty.

Cholewka jest wykonana z dużą starannością i dbałością o dobre właściwości oddychające w okolicy przodstopia. Szczególnie pochwalić należy sznurówki wykonane z trwałego, szorstkiego materiału. Seria butów Mizuno Mujin miała zazwyczaj pogrubioną płytkę Wave od strony wewnętrznej zapobiegającą pronacji stopy. W modelu z numerkiem sześć tego patentu nie zastosowano. Rekompensuje to większa niż zwykle ilość pianki U4icX o większe gęstości i standardowa płytka.

W podeszwie buta zastosowano piankę AP+ - gęstszej i bardziej odpornej na zbijanie. Całość została zaprojektowana z gumową podeszwą Michelin, aby zapewnić maksymalną przyczepność, trakcję i ochronę podczas najdłuższych i najtrudniejszych treningów.

Waga 380g. Wersja męska. Dropp 12 mm.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy