Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE KNIT R1Promocja

cena katalogowa: 599,00 ZŁ
359,00ZŁ

Kod produktu: J1GC182401

Buty biegowe Mizuno Wave Knit R1

Nazwa tego modelu jest nieco myląca, bo w gruncie rzeczy jest to doskonale wszystkim znany Rider 21 w wersji bezszwowej ze zmienioną cholewką. Górna część buta wykonana w technologii Dynamotion Fit daje uczucie precyzyjnego dopasowania do stopy.

Pianka U4iC oraz guma tłoczona w przedniej części buta zwiększają amortyzację, nie tracąc przy tym dynamiki biegu i czucia podłoża podczas większych prędkości. W podeszwie Wave Knit R1 zastosowano węglową gumę X10 odporną na nadmierne ścieranie się.

WAVEKNIT dzianinowa cholewka wykonana z wysoce odpornego materiału na zużycie, zapewnia naturalne i dynamiczne dopasowanie, dzięki swoim właściwościom rozciągania. Ponadto dzianinowy materiał pozwala na lepszą cyrkulację powietrza. Jest czymś na kształt skarpety kompresyjnej, która ciasno oplata stopę, nie dając jednocześnie punktowego ucisku.

Podeszwa wykonana w technologii Smooth Ride zapewniająca lepsze przetaczania stopy podczas biegu.
Wave Knit R1 jest idealny dla biegaczy neutralnych oczekujących dopasowanych, dynamicznych i wygodnych butów treningowych z dobrą amortyzacją.

Wersja męska. Waga 295g.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy