Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE CREATION 19Promocja

cena katalogowa: 749,00 ZŁ
499,00ZŁ

Kod produktu: J1GR170101

Buty do biegania Mizuno Creation 19

Nieskończona amortyzacja w butach do biegania brzmi dziwnie, ale ten patent od wielu sezonów wykorzystuje topowy model Mizuno Wave Creation 19. Model Creation 19 jest przeznaczony dla stopy neutralnej. Świetnie spisze się podczas codziennych treningów oraz na ultradystansach na zawodach. Zapewnia bardzo dużą amortyzację szczególnie u cięższych zawodników. Poza najlepszą amortyzacją model Mizuno oferuje najwyższą jakość wykonania cholewki, która komfortowo dopasowuje się do stopy i oddycha.

Pianka U4icX oraz guma X10 to sztandarowe technologie odpowiedzialne za amortyzację, oraz dynamikę w butach do biegania Mizuno. Natomiast rozsławiony DynamotionFit czuwa nad prawidłową mechaniką ruchu.

Znak firmowy Mizuno Wave Creation 19, czyli płytka Wave wykonana w technologii PBAX Rnew powstała na bazie oleju roślinnego. Jest ekologiczna i bardzo trwała, nawet po kilku tysiącach kilometrów.

Wersja męska. Waga 368 g

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy