Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO ULTIMA 9 WWyprzedaż

cena katalogowa: 525,00 ZŁ
359,00ZŁ

Kod produktu: J1GD170908

Buty biegowe Mizuno Ultima 9 W to treningowa propozycja buta przeznaczonego na twarde nawierzchnie od japońskiego producenta. Model ten charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony z jednoczesnym zachowaniem ducha marki, czyli niezwykłą dynamiką podczas biegu za sprawą płytki Wave.

Podeszwa butów Mizuno Ultima 9 W skonstruowana z dwóch typów pianek: U4iC na całej długości podeszwy, która zapewnia odpowiednią amortyzację i sprężystość oraz U4iCX o większej miękkości wpływającej na komfort podczas biegu. Płytka Wave, razem z piankami, podczas lądowania stopy na podłożu odpowiada za amortyzację, a w momencie wybicia jest elementem, który sprężynuje i nadaje butom charakter bardziej dynamiczny.

Dodatkowo w butach znajdziemy technologię SmoothRide umożliwiającą lepsze przetaczanie stopy podczas biegu oraz gumę wysoce odporną na ścieranie X10 przedłużającą żywotność podeszwy zewnętrznej.

Cholewka butów wykonana z miękkich i przewiewnych materiałów, jednocześnie zbudowana tak, aby optymalnie trzymać i kontrolować stopę na nierównościach. Zapiętek butów ciasno oplata piętę, nie pozwalając na przesadne ruchu w tej strefie.

Buty biegowe Mizuno Ultima 9 W to wszechstronne, bardzo dobrze zamortyzowane buty do biegania o wysokiej trwałości, dzięki systemowi Wave. Sprawdzą się idealnie na stopach biegaczy poszukujących dużej ochrony z zachowaniem odpowiedniej dynamiki wybicia podczas biegu.
Wersja damska. Waga: 255g. Drop 12mm

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy