Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA HOKA ONE ONE SPEEDGOAT 4NowośćPromocja

cena katalogowa: 599,00 ZŁ
529,00ZŁ

Kod produktu: 1106525-DGGA

Buty biegowe Hoka One One SpeedGoat 4 to kolejna odsłona uniwersalnych butów do biegania w trudnym terenie, gdzie są najbardziej cenione.

Buty marki Hoka One One swoją popularność zyskały dzięki charakterystycznej budowie kołyskowej, system Meta-Rocker odpowiada za bardzo płynne przetoczenie stopy, w zasadzie ciężko jest wyróżnić strefę pięty i przodostopia. Lądując na tylnej części stopy natychmiast następuje faza wybicia. Budowa kołyskowa w połączeniu z dropem 5 mm dają nam niesamowitą przyjemność z biegania w każdych warunkach.

Cholewka buta wykonana bezszwowo z przewiewnego i elastycznego materiału, dodatkowo wzmocnionego przez plastyczne wstawki wspierające stopę podczas biegu. W porównaniu do poprzedniej edycji, Speedgoat 4 są szersze, a cholewka jeszcze bardziej przewiewna i elastyczna. Poprawiony został również język, który teraz jest bardzo cienki i nie utrudnia zakładania butów, poza tym przyjemnie przylega do podbicia.

Na bieżnik składa się Vibram MegaGrip , który zapewnia przyczepność na większości trudnych nawierzchni, niestraszne są również mokre skały. Bieżnik jest jeszcze lepiej rozmieszczony, a jego powierzchnie zostały delikatnie powiększone. Mimo dużej ilości pianki stopa w bucie leży pewnie dzięki Active FootFrame, która sprawia, że stopa znajduje się poniżej poziomu pianki podeszwowej zapewniając dodatkową stabilizację podczas biegu. Ponadto szeroki profil podeszwy wpływa na pewność stawianych kroków. Waga 300g. Drop 5mm. Wersja męska.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy