Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA BROOKS LEVITATE 3 WWyprzedaż

cena katalogowa: 649,00 ZŁ
449,00ZŁ

Kod produktu: 1203001B047

Damskie buty do biegania Brooks Levitate 3 W to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli w kolekcji Brooks. To treningowe buty do codziennych wybiegań o wyjątkowym zwrocie energii. Rzadko się zdarza, aby nazwa była tak trafna. Dzięki piance podeszwowej DNA AMP odczuwamy wrażenie niemal bezwysiłkowego unoszenia się tuż nad ziemią:) Co równie ważne, tych butów prawie wcale nie czujemy na nogach. Nieomal o nich zapominamy. To zasługa elastycznej i samodopasowującej się cholewki typu FIT KNIT. Wraz ze zintegrowanym językiem tworzy ona coś na kształt drugiej skarpety. Unikatem jest tutaj wystający w górę krótki kołnierz. To nie tylko ozdoba. To także zapobieganie w dostawaniu się do środka drobinek piasku itp. Wartym podkreślenia jest też materiał wyściełający wnętrze. Jest wyjątkowo gładki i mocny. Przetarcia w strefie zapiętka tutaj się w zasadzie nie zdarzają. Trzeba by mieć nie lada predyspozycje aby było to w ogóle możliwe.

Buty do biegania Brooks Levitate 3 W to wyjątkowa konstrukcja, gdzie elementy estetyczne zgrabnie współgrają z praktycznym ich zastosowaniem. To z pewnością jeden z najciekawszych modeli na rynku w swojej klasie. Na tyle miękkie aby cieszyć się ich komfortem każdego dnia. Ale też na tyle dynamiczne aby skutecznie ich użyć na zawodach. Dedykowane dla wszystkich, lecz tylko ci regularnie biegający docenią w pełni tą całą listę niuansów które wynoszą ten model na poziom ponadprzeciętny. Dla stopy neutralnej i supinującej.

Drop 8 mm, waga 281g. Wersja damska.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy