Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA ASICS GT-2000 8Promocja

cena katalogowa: 599,00 ZŁ
459,00ZŁ

Kod produktu: 1011A773-600

Buty do biegania ASICS GT 2000 8 w sezonie 2020 są najlepszym wyborem dla biegaczy szukających modelu treningowego dla stopy pronującej, silnie wspierającej zapadanie się kostki. Dzięki zastosowaniu plastikowego elementu, mostka na odcinku śródstopia oraz zagęszczonej pianki Dynamic Duomax buty bardzo skutecznie podpierają stopę, chroniąc przed nadmiernym koślawieniem stóp do wewnątrz. Jego podobieństwo do modelu Asics Pursue 6 nie jest przypadkowe. Jedyną znaczącą różnicą jest zastosowanie dodatkowej zagęszczonej pianki w okolicy łuku stopy.

W związku z odbywającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Tokyo, Asics przygotował wiele niespodzianek i stworzył modele dedykowane tej sportowej imprezie. Ta wersja kolorystyczna GT 2000 8 jest jednym z butów Retro Tokyo pack.

Asics GT 2000 8 zmieniło się znacznie w porównaniu do poprzedniej edycji.
- nowy kształt buta, który pozwala stopie na bardziej naturalne ułożenie podczas biegu
- większa powierzchnia elementu GEL oraz zmiana układu pianki podeszwowej wpływa na większą amortyzację pod pietą i jednocześnie poprawia fazę wybicia
- cholewka stała się bardziej elastyczna, dzięki czemu z łatwością dopasują się do szerszej stopy. Nowa konstrukcja wpłynęła również na znacznie lepszą oddychalność butów

Podsumowując, Asics GT 2000 8 to bardzo dobry wybór dla biegaczy o stopie pronującej, które z łatwością dopasujemy do wymagającego biegacza z kategorii wagowej <90 kg.

Waga: 290 gramów
Drop: 10 mm

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy