Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA ASICS GT-2000 7Wyprzedaż

cena katalogowa: 565,00 ZŁ
379,00ZŁ

Kod produktu: 1011A713-001

Buty treningowe Asics GT-2000 7 to komfortowy model dla biegaczy z lekką nadpronacją, przeznaczony na twardą nawierzchnię.

Cholewka i zapiętek nieznacznie zmienił się względem poprzedniej wersji, otrzymując nowe strefy wentylacji i wzmocnione trzymanie pięty.

Za wsparcie uciekającej do środka stopie odpowiada niezawodna zagęszczona pianka Dynamic DUOMAX wraz z mostkiem Trusstic System. Podeszwa ma dwie pianki amortyzujące. Pierwszą jest FlyteFoam Lyte odpowiedzialna za dynamikę i amortyzację podczas biegu. Natomiast drugą jest klasyczna SpEVA, która w dużej mierze pochłania energię. Podeszwa środkowa w strefie pięty oraz śródstopia ma dwie wkładki żelowe Rearfoot, oraz Forefoot GEL, które pochłaniają wstrząsy. Za utrzymanie naturalnego łuku stopy odpowiada system DuoMax Support.

Podeszwa zewnętrzna zbudowana według koncepcji naturalnego przetaczania stopy ma charakterystyczne wyżłobienie zwane Guidance Line. Wytrzymała warstwa gumy AHAR+ to niezawodny materiał o wysokiej odporności na ścieranie przy bieganiu na twardej nawierzchni.

Wersja męska. Drop 10 mm. Waga 300g.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy