Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY PIŁKARSKIE MIZUNO REBULA SALA ELITEPromocja

cena katalogowa: 429,00 ZŁ
309,00ZŁ

Kod produktu: Q1GA192003

Profesjonalne buty do piłki nożnej halowej Mizuno Rebula Sala Elite. Naszym skromnym zdaniem, najlepszy model z cholewką syntetyczną. Niezwykle lekkie, tylko 220 gramów, bardzo wytrzymałe. Za najlepsze dopasowanie do kształtu stopy odpowiada konstrukcja "booty", czyli język zintegrowany z cholewką, a'la skarpeta.

Cała cholewka wykonana z ogumowanej siateczki. Specjalne powierzchnie 3D, które znajdują się z każdej strony buta, znacznie poprawiają kontrolę nad piłką, która klei się do buta.

Środkowa część podeszwy została wypełniona pianką U4ic zwiększającą amortyzację buta, przy zachowaniu niskiej wagi. Wykorzystanie Dynamotion Groove na podeszwie niebrudzącej zapewnia świetną przyczepność.

To co odróżnia model Mizuno Rebula Sala Elite od butów innych firm, to fakt, że znaczna większość obuwia do futsalu z cholewką syntetyczną jest bardzo wąska, przez co ciężko dopasować je do standardowej stopy. Ten model świetnie dopasuje się do każdego kształtu. Japońska technologia, najwyższa jakość. Wersja męska. Waga 220g w rozmiarze 9 US.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy