Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

OKULARY DO PŁYWANIA SPEEDO FUTURA BIOFUSE JUNIORPromocja

cena katalogowa: 89,00 ZŁ
65,00ZŁ

Kod produktu: 8-012333537

Okulary do pływania Speedo Futura Biofuse Junior są idealne dla młodych adeptów pływania, przeznaczone do treningów w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu.

Okularu posiadają filtr UV chroniący oczy podczas aktywności na zewnątrz oraz powłokę ANTI FOG, zapobiegającą nadmiernemu parowaniu szkieł podczas nurkowania. Przezroczyste szkła zapewniają optymalne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Okulary pływackie Speedo Futura Biofuse zostały wykonane w technologii Biofuse, która polega na zastosowaniu głębszych i bardziej elastycznych uszczelek niż w tradycyjnych okularach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie do konturów oczu każdego pływaka. Dodatkowo technologia Biofuse charakteryzuje się tym, że całe gogle wykonane są z elastycznych i żelopodobnych materiałów, usztywnionych wewnętrzną ramką. Całą konstrukcja idealnie dopasowuje się do twarzy pływaków zachowując komfort podczas całego treningu.

Speedo Futura Biofuse Junior przeznaczone są dzieciom w wieku od 6 do 14 lat.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy