Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY DO BIEGANIA MIZUNO WAVE SHADOW 3Promocja

cena katalogowa: 569,00 ZŁ
379,00ZŁ

Kod produktu: J1GC193007

Buty do biegania Mizuno Wave Shadow 3 to lekki model treningowy, następca wielce cenionej i popularnej serii Sayonara.

Mizuno Wave Shadow 3 to nowa odsłona najlepiej amortyzowanego buta startowego od Mizuno. Największą zmianą w porównaniu do poprzedniej generacji jest odświeżona konstrukcja cholewki.
Kształt kopyta uległ zmianie, dzięki czemu stopa jest ułożona bardziej naturalnie wewnątrz buta, a jednocześnie otulona przez miękką i bardzo elastyczną cholewkę. Mizuno Wave Shadow 3 są bardzo komfortowe i przyjemne. Z uwagi na swój wyścigowy charakter sprawdzą się najlepiej na krótkich dystansach treningowych ale również na treningach szybkościowych.

System DynamotionFit, który odpowiada za dopasowanie do stopy oraz trzymanie jej w strefie śródstopia. Podeszwa butów zbudowana z pianek U4IC - bardziej miękkiej, sprężystej oraz AP+ - gęstszej, odpornej na zbijanie.

Dodatkowo nowa konstrukcja płytki CloudWave odpowiada za lepsze rozproszenie energii (stabilność) podczas lądowania oraz oferuje większy komfort i amortyzację. Podeszwa butów została pokryta gumą odporną na ścieranie X10.

Buty Mizuno Wave Shadow 3 to świetna propozycja dla biegaczy o stopie neutralnej, poszukujących lekkiej konstrukcji z niezbędną amortyzacją do biegania po twardych nawierzchniach.
Wersja męska. Waga 262g. Drop 8mm.

Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy