O NAS


   Jesteśmy pierwszym w Warszawie i jednym z pierwszych w Polsce specjalistycznym sklepem sportowym. Rozpoczynaliśmy działalność w ubiegłym wieku (1998) w czasach, gdy sport amatorski, a bieganie w szczegłólności, nie były jeszcze tak popularne jak obecnie. Zatem nie był to zwykły koniunkturalizm, czy prosty pomysł na "robienie pieniędzy", ale naturalna konsekwencja naszych sportowych doświadczeń i pasji.

  Wielu nowych klientów znajduje nas nie dzięki reklamie, lecz za sprawą poleceń zadowolonych znajomych. Warto bowiem wiedzieć, że naszą specjalnością jest indywidualne dopasowywanie sprzętu sportowego, a butów w szczególności.

  Jeśli do tej pory podczas waszych zakupów w różnego rodzaju sieciówkach zabrakło kompetentnego sprzedawcy, badź był to stażysta po krótkim przeszkoleniu, to musicie koniecznie nas sprawdzić. Mamy coś czego nie mają inni - to DOŚWIADCZENIE. 


Producenci

©2012 Studio Sport. Projekt Agata Muszalska, Engine&Hosting Evernet
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe nazwy firm i zdjęcia, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.