BIEGANIE
buty biegowe Saucony Guide ISO
buty biegowe Saucony Guide ISO
buty biegowe Saucony Guide ISO
buty biegowe Saucony Guide ISO
buty biegowe Saucony Guide ISO
DOBÓR BUTÓW BIEGOWYCH


BUTY BIEGOWE SAUCONY GUIDE ISONowoœć
Kod produktu: S20415-30
Rozmiar:
Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy
579,00ZŁ
 

Buty biegowe Saucony Guide ISO to kolejna odsłona serii Guide, czyli butów z dodatkową stabilizacją, przeznaczony dla stóp nadpronujących.

Nowa cholewka buta o wytrzymalszej strukturze i lepszym dopasowaniem do stopy, wykonana w technologii ISOFIT (bezszwowa konstrukcja), zapewnia optymalne dopasowanie i minimalne ryzyko otarć.

Podeszwa butów wykonana z pianek PWRFOAM w środkowej części podeszwy oraz EVERUN tuż pod stopą, na całej jej długości, razem zapewniają jeszcze większy komfort i stopień amortyzacji podczas biegu. Charakterystyczne nacięcia w podeszwie zewnętrznej to system TRI-FLEX, który wpływa na płynne przetaczanie stopy oraz większą elastyczność podeszwy w przedniej części.

Medial Posted Midsole to specjalna, gęstsza pianka umiejscowiona po wewnętrznej stronie butów, aby zapewnić większą stabilizację stopy i zapobiec nadpronacji stóp.

W newralgicznych miejscach podeszwa posiadają gumy odporne na ścieranie - XT-900 twardsza w okolicy pięty oraz iBR+ lżejsza bardziej miękka w przedniej części podeszwy.

Buty Saucony Guide ISO to świetna propozycja dla biegaczy poszukujących dużej amortyzacji z podeszwą o zwiększonym poziomie stabilizacji. Buty dedykowane są do biegania na twardej nawierzchni o charakterze typowo treningowym.Wersja męska. Offset: 8mm. Waga 292g.

Mogą Cię zainteresować także
buty biegowe Saucony Guide 10
Guide 10
cena 429,00
buty biegowe Saucony Guide 10
Guide 10
cena 429,00Producenci

©2012 Studio Sport. Projekt Agata Muszalska, Engine&Hosting Evernet
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe nazwy firm i zdjęcia, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.