BIEGANIE
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 19 W
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 19 W
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 19 W
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 19 W
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 19 W
DOBÓR BUTÓW BIEGOWYCH


BUTY BIEGOWE ASICS GEL-NIMBUS 19 WPromocja
Kod produktu: T750N-9020
Rozmiar:
Dostawa:
przesyłka kurierska - do 3 dni roboczych
odbiór osobisty- 1 dzień roboczy
cena katalogowa: 740,00 ZŁ
499,00ZŁ
 

Buty biegowe ASICS Nimbus 19 W - kolejna odsłona buta została stworzona dla lepszego komfortu stopy na dłuższych dystansach.

Nowy GEL-NIMBUS 19 W daje poczucie komfortu, amortyzacji, dopasowywania się do kształtu stopy oraz inteligentnej adaptacji do podłoża na najwyższym z możliwych poziomów. Bazuje na technologii FLUIDRIDE®2.0, nowym TRUSSTIC SYSTEM oraz udoskonalonej technologii FLUIDFIT®.

Większa ilość GEL-u™ pod piętą i na śródstopiu, rozmieszczonego w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia, jeszcze bardziej redukuje wpływ destrukcyjnych sił wywołujących kontuzje u biegaczy.

Nowa podeszwa środkowa z piankami FlyteFoam - składa się z włókien organicznych i jest 55% lżejsza od standardowej pianki EVA oraz SUPER SpEVA®, dającej o 20% lepszą sprężystość w porównaniu do pianki SpEVA® - doskonale amortyzują na każdym kilometrze biegu.

Taka kombinacja, w połączeniu z całkowicie nowym projektem podeszwy zewnętrznej, poprawia dynamikę biegu. Zapewnia również lepsze poczucie optymalnego dopasowania FluidRide 2.0 do stopy i podłoża.

Dalszy rozwój technologii FLUIDFIT® doprowadził do stworzenia dwóch nowych komponentów cholewki buta: wzmocnionego 3D PRINT SKELETON, zapewniającego zróżnicowane i zindywidualizowane trzymanie w zależności od potrzeb użytkownika oraz dwuwarstwowego, bezszwowego materiału ENGINEERED MESH z udoskonaloną wentylacją i optymalną stabilnością. Waga:255g. Wersja damska.

Mogą Cię zainteresować także
buty biegowe Asics GEL-Nimbus 18 W
GEL-Nimbus 18 W
cena 479,00

Asics P 3 W
cena 369,00Producenci

©2012 Studio Sport. Projekt Agata Muszalska, Engine&Hosting Evernet
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe nazwy firm i zdjęcia, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.