• Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY BIEGOWE SAUCONY KINVARA 9Nowoœć

cena katalogowa: 549,00 ZŁ
529,00ZŁ

Buty biegowe Saucony Kinvara 9 to lekki (213g) but treningowy z zacięciem startowym.
Polecany dla stopy neutralnej. Różnica wysokości - pięta/śródstopie w tym modelu to 4mm (standard to 12-13mm). Seria Kinvara od lat zachwyca swoją lekkością i dynamiką zachowując odpowiednią ochronę podczas biegu.

Cholewka buta została zbudowana z wysoce oddychającego materiału RUNDRY Lining odpowiadającego za prawidłowe odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Zmianie uległa nieco cholewka, która jest w dalszym ciągu bezszwowa, zapewniając wysoki komfort użytkowania, a sylikonowe elementy (FLEXFILM) usztywniają cholewkę w newralgicznych miejscach. Dodatkowo zostały zastosowane pasy na wysokości śródstopia, kontrolujące stopę i wspierając ją podczas zmęczenia.

Kinvara 9 z piankę EVERUN na całej długości podeszwy, tuż pod wkładką buta oznacza większy komfort podczas długich biegów oraz lepszą dynamikę w trakcie startów na krótszych dystansach.

W środkowej części posiada piankę podeszwową EVA + zmniejszającą wagę buta bez utraty amortyzacji. Podeszwa posiada system TRI-FLEX - zapewnia lepszy kontakt z podłożem i dodatkową sprężystość, oraz wzmocnione gumy odporne na ścieranie. Wersja męska.