• Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY BIEGOWE SAUCONY GUIDE ISONowoœć

579,00ZŁ

Buty biegowe Saucony Guide ISO to kolejna odsłona serii Guide, czyli butów z dodatkową stabilizacją, przeznaczony dla stóp nadpronujących.

Nowa cholewka buta o wytrzymalszej strukturze i lepszym dopasowaniem do stopy, wykonana w technologii ISOFIT (bezszwowa konstrukcja), zapewnia optymalne dopasowanie i minimalne ryzyko otarć.

Podeszwa butów wykonana z pianek PWRFOAM w środkowej części podeszwy oraz EVERUN tuż pod stopą, na całej jej długości, razem zapewniają jeszcze większy komfort i stopień amortyzacji podczas biegu. Charakterystyczne nacięcia w podeszwie zewnętrznej to system TRI-FLEX, który wpływa na płynne przetaczanie stopy oraz większą elastyczność podeszwy w przedniej części.

Medial Posted Midsole to specjalna, gęstsza pianka umiejscowiona po wewnętrznej stronie butów, aby zapewnić większą stabilizację stopy i zapobiec nadpronacji stóp.

W newralgicznych miejscach podeszwa posiadają gumy odporne na ścieranie - XT-900 twardsza w okolicy pięty oraz iBR+ lżejsza bardziej miękka w przedniej części podeszwy.

Buty Saucony Guide ISO to świetna propozycja dla biegaczy poszukujących dużej amortyzacji z podeszwą o zwiększonym poziomie stabilizacji. Buty dedykowane są do biegania na twardej nawierzchni o charakterze typowo treningowym.Wersja męska. Offset: 8mm. Waga 292g.