• Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY BIEGOWE HOKA ONE ONE CLIFTON 4Nowoœć

cena katalogowa: 569,00 ZŁ
479,00ZŁ

Buty biegowe Hoka One One Clifton 4 są to buty treningowe przeznaczone do biegania na twardej nawierzchni.

Buty marki Hoka charakteryzują się dość nietypową budową. Podeszwa buta jest grubsza w porównaniu z modelami innych marek, a drop (spadek podeszwy pięta-palce) w butach wynosi 5mm. Taka budowa butów zapewnia wysoki stopień ochrony aparatu kostno-stawowego.

Cholewka buta wykonana bezszwowo z przewiewnego i elastycznego materiału, dodatkowo wzmocnionego przez plastyczne wstawki wspierające stopę podczas biegu. Wkładka buta OrthoLite dopasowuje się do stopy zapewniając komfort podczas użytkowania.

Pianka odpowiedzialna za amortyzację to EVA na całej długości podeszwy. Geometria podeszwy Meta-Rocker, zaprojektowana z niskim dropem i specjalnie wyrzeźbioną podeszwa w pięcie i palcach, działa jak bujana platforma, która pomaga w płynnym przetaczaniu stopy. Taki kształt podeszwy redukuje zmęczenie stopy i czyni buty Hoka szczególnie atrakcyjnymi w bieganiu na długich dystansach.

Mimo dużej ilości pianki stopa w bucie leży pewnie dzięki Active FootFrame, która sprawia, że stopa znajduje się poniżej poziomu pianki podeszwowej zapewniając dodatkową stabilizację podczas biegu. Ponadto szeroki profil podeszwy wpływa na pewność stawianych kroków. Waga 265g. Drop 5mm. Wersja męska.