• Nieprzerwanie od 1998 roku

BUTY BIEGOWE ASICS GEL-NIMBUS 19 LITE-SHOWPromocja

cena katalogowa: 780,00 ZŁ
549,00ZŁ

Buty biegowe ASICS Nimbus 19 - kolejna odsłona buta została stworzona dla lepszego komfortu stopy na dłuższych dystansach.

Nowy GEL-NIMBUS 19 Lite-Show daje poczucie komfortu, amortyzacji, dopasowywania się do kształtu stopy oraz inteligentnej adaptacji do podłoża na najwyższym z możliwych poziomów. Bazuje na technologii FLUIDRIDE®2.0, nowym TRUSSTIC SYSTEM oraz udoskonalonej technologii FLUIDFIT®.

Większa ilość GEL-u™ pod piętą i na śródstopiu, rozmieszczonego w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia, jeszcze bardziej redukuje wpływ destrukcyjnych sił wywołujących kontuzje u biegaczy.

Nowa podeszwa środkowa z piankami FlyteFoam - składa się z włókien organicznych i jest 55% lżejsza od standardowej pianki EVA oraz SUPER SpEVA®, dającej o 20% lepszą sprężystość w porównaniu do pianki SpEVA® - doskonale amortyzują na każdym kilometrze biegu.

Taka kombinacja, w połączeniu z całkowicie nowym projektem podeszwy zewnętrznej, poprawia dynamikę biegu. Zapewnia również lepsze poczucie optymalnego dopasowania FluidRide 2.0 do stopy i podłoża.

Dalszy rozwój technologii FLUIDFIT® doprowadził do stworzenia dwóch nowych komponentów cholewki buta: wzmocnionego 3D PRINT SKELETON, zapewniającego zróżnicowane i zindywidualizowane trzymanie w zależności od potrzeb użytkownika oraz dwuwarstwowego, bezszwowego materiału ENGINEERED MESH z udoskonaloną wentylacją i optymalną stabilnością.

Płaska podeszwa środkowa z 10 mm spadkiem. Seria Lite-Show wyróżnia się większą ilością odblasków poprawiających bezpieczeństwo po zmroku. Waga: 315g. Wersja męska.